SON DAKİKA

lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 25.05.2018

CHP Kartal İlçe Örgütü Kartal Belediye Başkan Aday Adaylarını ve meclis üyelerini aday adaylarını partililerine tanıttı

CHP Kartal İlçe Örgütü Kartal Belediye Başkan Aday Adaylarını ve meclis üyelerini aday adaylarını partililerine tanıttı
Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Örgütü Bülent Ecevit Kültür Merkezi Salonunda düzenlemiş olduğu Kartal Belediyesi Aday Adayları tanıtım toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi. Toplantıya ameliyat olan Kartal Belediye Başkanı ve Başkan A. Adayı Op. Dr. Altınok Öz katılamadı. 24.11.2013 21:54
CHP Kartal İlçe Örgütü Kartal Belediye Başkan Aday Adaylarını ve meclis üyelerini aday adaylarını partililerine tanıttı. 
Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Örgütü Bülent Ecevit Kültür Merkezi Salonunda düzenlemiş olduğu Kartal Belediyesi Aday Adayları tanıtım toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi. Toplantıya ameliyat olan Kartal Belediye Başkanı ve Başkan A. Adayı Op. Dr. Altınok Öz katılamadı.
CHP İstanbul Milletvekilleri Dr. Celal Dinçer, Kadir Gökmen Öğüt, İl Başkan Yardımcısı Doğan Çakmak, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, Başkan Yardımcıları Sadettin Topal, Erdal Kıskanç, Çağdaş Murat Sabancı, Kadın Kolları Başkanı Gülçin Saza Koştu, Gençlik Kolları Başkanı Tolga Gökçe, Kartal Belediyesi Başkan Vekili Ergun Öztaner, Başkan Yardımcıları Gülseren Böyüktaş, Ali Rıza İkisivri, Kartal Belediyesi Başkan A. Adayları Yrd. Doç. Dr. Hüsnü Süslü, eşi Hikmet Süslü, Okan Üniversitesi Danışma Kurul Üyesi ve işadamı Ali Turabi Artuç, eski bakan Mustafa Kul, Erol Altınoğlu, Oğuz Aykan, Av. Mustafa Yalçınkaya, Op. Dr. Birsen Demirel, Zeynep Gülru Özkan, Kartal Cemevi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saçlı ve partililer katıldı.
Partililere tanıtıldılar


Aday tanıtım toplantısı başlamadan önce bir dakikalık saygı duruşu yapıldıktan sonra İstiklal Marşımız okundu. Cumhuriyet halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, burada yapmış olduğu konuşmada merkezi i hükümeti ve İstanbul Büyükşehir Belediyesini eleştirdi. Daha sonra 130 Meclis Üyesi Aday  Adayları bir bir sahneye davet edilerek partililere tanıtıldı. Divan Başkanı belediye başkan aday adaylarına on dakikalık konuşma süresi verdi.  Adaylar, kısaca kendilerini tanıtarak, süre yettiğince projelerinden bahsetti.
Devam “kararı aldılar
Bu arada şimdi ki meclis üyelerinden Ergun Öztaner, Gülseren Büyüktaş, İmkân Demirci, Kemal Uyan, Leylifer Yılmaz, Kemal Berk ve Hüseyin Göktaş, 2. Dönem meclis üyesi aday adayı oldular ve “devam” kararı aldılar. Ayrıca Meclis üyesi A. Adaylarının önemli meslek sahipleri ve yüksekokul mezunu olmaları da ayrıca dikkat çekti.
CHP Kartal İlçe Başkanı Av. Kamer Gök’ün ve aday adaylarının konuşmalarını ilerleyen saatlerde paylaşacağız.
Haber: Fethi Satıcı

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.