SON DAKİKA

lorem ipsum dolar sit amet         


Bugün: 27.02.2021

Büksel,Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız Yalnız Bırakmadı

Büksel,Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız Yalnız Bırakmadı
Kartal Belediyesi ekipleri, kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve ilçedeki günlük yaşamın aksamaması için çalışmalarına kesintisiz devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de karla mücadele ekiplerinin gece boyunca devam eden zorlu mücadelesine katılarakçalışmalarında onları yalnız bırakmadı.18.01.2021 11:10
Dün akşam saatleri itibari ile ilçenin yüksekrnkesimlerini etkisi altına alan kar yağışıyla beraber teyakkuza geçen KartalrnBelediyesi Karla Mücadele Ekipleri, özellikle Uğur Mumcu, Yakacık ve Aydos gibirnyüksek kesimlerde etkili olan kar ve buzlanmalara karşı, gece boyunca tuzlamarnve kar küreme çalışması yürüttü.Tuzlama ve yol açma çalışmalarında gece mesaisirnyapan ekipleri yalnız bırakmayan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de verdiklerirnbu zorlu mücadelede ekiplere moral ziyaretleri gerçekleştirerek kendilerinernteşekkür etti. Gece Gündüz Kesintisiz Çalışan Kahramanlarımıza Çok Teşekkür Ediyorum”

Kar yağışının ve soğuk havanın Kartal’da hayatı olumsuz etkilememesi için titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Gökhan Yüksel, "Ekiplerimiz gece boyunca mücadele ettiler ve her türlü olumsuzluğa karşı hazır bulunmaya devam ediyorlar. Komşularımızın kar yağışından etkilenmemesi, herhangi bir sıkıntı yaşamaması için büyük bir gayret ve özveri ile gece gündüz kesintisiz çalışan kahramanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız her türlü taleplerini ve isteklerini 444 4 578 numaralı Komşu İletişim Merkezimiz üzerinden 24 saat esaslı olarak bizlere ulaştırabilirler. Oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı 50 kahramanımız görevlerinin başında." dedi.

Kartal Belediyesi kar yağışı öncesi harekete geçerek kış şartlarında vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için tüm hazırlıkları kısa sürede tamamladı. Fen İşleri, Destek Hizmetleri, Temizlik İşleri, Sivil Savunma, Park ve Bahçeler ile Zabıta Müdürlükleri’nin olumsuz hava koşullarına karşı koordineli olarak yürüttükleri çalışmalar kapsamında 50’nin üzerinde personel görev alıyor. Karla mücadele timleri, ana arterler ve ara yollarda kar ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışması ve temizlik çalışmaları yaparken Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de olası ağaç devrilme ya da kırılmalarında müdahale için hazır bulunuyor.

 

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.